Postet nga: Graçanicë

Prishtinë, një grua raporton në Polici se është dhunuar fizikisht

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një grua me 10.06.2024 ka raportuar se një burrë kishte ushtruar dhunë fizike ndaj dhe i kishte dërguar mesazhe kë...

Gjenden dy granata dore në Graçanicë

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë kryerjes së disa punimeve në një objekt të braktisur në Graçanicë, janë gjetur dy mjete të dyshimta (granata dore).

Materialet nga aneksi ngjitur me Stacionin e Policisë po barten në spitalin e Graçanicës

Mjetet, pajisjet mjekësore, dokumentet, e gjësende të ndryshe materiale po vazhdojnë të barten me autoambulanca nga objekt-aneksi në stacionin policor ‘Qendra’ në Prishtinë.

Vidhet një automjet në Graçanicë

Polica ka bërë të ditur se është duke e hetuar një rast të vjedhjes së një furgoni (kombi) në Graçanicë.

Arrestohet një person në Graçanicë për kanosje dhe dëmtim prone

Një person është arrestuar dje më 15.05.2024 nga Policia e Kosovës në Graçanicë, për kanosje dhe dëmtim prone.

Rasti i dyshuar për shtytje në vetëvrasje, reagon asamblistja e LDK-së pas arrestimit të vëllait dhe babait të saj

Dy persona janë arrestuar e një i tretë është në kërkim nën dyshimin se kanë kryer veprën penale - shtytje në vetëvrasje, rast që ka ndodhur ...

Dyshimet për shtytje në vetëvrasje në Graçanicë, Prokuroria po heton rastin edhe për fajde

Dy persona janë arrestuar e një i tretë gjendet ende në kërkim nën dyshimin se kanë kryer veprën penale “Shtytje në vetëvrasje” që ka ndodhur në ...

Arrestohen dy të dyshuar për shtytje në vetëvrasje, një tjetër ende në kërkim

Dy persona janë arrestuar nën dyshimin se kanë kryer veprën penale “Shtytje në vetëvrasje”, ndërsa një i tretë po kërkohet nga Policia.