28 Lopë Digjen në Lipjan

Mijëra euro dëme i janë  shkaktuar fermerit nga Lipjani Muhamet Zeqiri.

Ferma e tij me 28 lopë është djegur tërësisht mesnatën e së shtunës.  Fermeri ka treguar se ka arritur të shpëtoj vetëm 3 krerë lopë ndërsa shkaqet e zjarrit pritet të zbardhen nga hetimet që janë duke i kryer policia dhe zjarrfikësit. /21media

17 Qershor 2017 - 21:38

Kreshnik Gashi 17/06/2017 - 21:38
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend