Moti sot, më i nxehtë se ditëve të kaluara

Pas ditëve me e shi po kthehet moti me diell.

Sot mbi vendin tonë do të jetë kryesisht mot me diell dhe i ngrohtë, ndërsa në mëngjes, përgjatë luginave dhe lumenjve do të ketë mjegull të dobët.

Do të fryej erë jugore dhe juglindore. Temperatura më e ulët do të jetë nga 5 në 11 gradë, kurse ajo më e larta e ditës nga 23 deri në 26 gradë./21Media

ETIKETA

18 Maj 2019 - 08:53

rtv21 18/05/2019 - 08:53
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend