Ushtronte dhunë ndaj gruas vazhdimisht, arrestohet gjakovari

Një rast i dhunës në familje është shënuar dje në Gjakovë.

E për këtë, Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi që ai vazhdimisht kishte ushtruar dhunë fizikë dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij.

Policia thotë se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në orën 11:00.