Foto: Urim Krasniqi/KALLXO.com

Suharekë, një grua raportohet e zhdukur

Në Suharekë një grua është raportuar si e zhdukur në Policinë e Kosovës.

Sipas Policisë, gruaja është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti është raportuar në polici para dy ditëve, më 25 shkurt, në orën 15:00.

Policia njofton se Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.