Ilustrim

Kapet mish i kontrabanduar në Han të Elezit, tre të arrestuar

Tre burra janë arrestuar në Han të Elezit pasi janë kapur në flagrancë duke kontrabanduar mallra.

Policia njofton se rasti ka ndodhur të enjten dhe  gjatë kontrollimit të shtëpisë së të dyshuarve janë gjeture dhe sekuestruar paketime të peshkut të ngrirë, mish të derrit dhe dy vetura.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.