Ilustrim

Ia vodhi me forcë çantën e krahut dhe ik me veturë

Kliko këtu, bashkohu në grupin e KALLXO në Viber dhe informohu në kohë reale me lajmet kryesore gjatë dites


Derisa ishte duke ecur në kryeqytet, një gruaja iu është marrë me forcë çanta e saj e krahut.

Sipas viktimës, i dyshuari ia kishte kapur me forcë çantën dhe pastaj kishte ikur nga vendi i ngjarjes me një veturë.

E gjithë ngjarja ka ndodhur pak pas orës 16:00.

Në çantë, ajo kishte kuletën e saj dhe dokumente personale.

Sipas Policisë së Kosovës, viktima nuk ka pësuar lëndime trupore.

Policia e Kosovës nuk ka njoftuar për ndonjë të arrestuar.