Ilustrim Foto: Afrim Ejupi / KALLXO.com

Han i Elezit, një grua raporton se u kanos përmes rrjeteve sociale nga ish-burri i saj

Një grua është ankuar tek organet e rendit me pretendimin se përmes rrjeteve sociale, është kanosur nga ish-bashkëshorti i saj.

Rasti është regjistruar në Han të Elezit më 13.02.2024.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, ndërsa rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Sipas raportit policor, rasti po trajtohet si “dhunë në familje dhe kanosje”.