Postet nga: Han i Elezit

Han i Elezit, një grua raporton se u kanos përmes rrjeteve sociale nga ish-burri i saj

Një grua është ankuar tek organet e rendit me pretendimin se përmes rrjeteve sociale, është kanosur nga ish-bashkëshorti i saj.

Han i Elezit, një burrë raporton në polici se ka pasur dhunë psikike nga bashkëshortja e djalit të tij

Një burrë në Han të Elezit ka raportuar në polici se në vazhdimësi është duke pasur dhunë psikike nga bashkëshortja e djalit të tij.

Paraburgim për të dyshuarin për nxitje të përçarjes dhe mosdurimit në Han të Elezit

Gjykata e Ferizajt ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurit K.B., i dyshuar për veprën penale ...

Han i Elezit, 4 të arrestuar për nxitje të përçarjes dhe mosdurimit

Policia e Kosovës ka arrestuar 4 persona të dyshuar për veprën penale – nxitje e përçarjes dhe mosdurimit.

Digjet bredhi i festave në qendër të Hanit të Elezit - FOTO

Në orët e para të mëngjesit të sotëm është djegur bredhi i festave në qendër të Hanit të Elezit.

Arrestohen 7 doganierë e një 1 polic

Një aksion i përbashkët i Inspektoratit të Policisë së Kosovës dhe Doganës së Kosovës, nën udhëheqjen e Prokurorisë Speciale ka rezultuar me të ...

Rihapet linja hekurudhore Hani i Elezit-Fushë Kosovë, Kurti: Mbi 164 milionë euro investime nga kufiri me Maqedoninë e Veriut deri në Fushë Kosovë

Përmes një ceremonie sot u bë përurimi i tuneleve 6 dhe 7 dhe rihapja e linjës hekurudhore Hani i Elezit – Fushë-Kosovë.

Dyshohet se vodhi nëpër xhami në Han të Elezit, arrestohet 37-vjeçari

Policia e Kosovës ka arrestuar një 37-vjeçar për vjedhje dhe tentim-vjedhje nëpër xhamitë e Hanit të Elezit. I dyshuari N.R dyshohet dy vepra të ...