array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Behar Mustafa

Behar Mustafa

Behar Mustafa iu bashkua BIRN Kosovës në vitin 2014. Behari u diplomua në shkencat juridike në vitin 2010-të. Kureshtja që gjithnjë të jetë i informuar e shtyu që të bëhet gazetar. Aktualisht ai punon si gazetar dhe hulumtues në emisionin Drejtësia në Kosovë. Behari shquhet për raportimet e tij të shpejta. Ai ka punuar në disa media lokale në Mitrovicë dhe Vushtrri, dhe për disa vite ka qenë i angazhuar në një sërë projektesh me fokus të rinjtë. Behari është mjaft aktiv në basketboll. Shprehja e tij e veçantë është “Ka hy puna thellë”.

Si e emëroi ish-ministri Endrit Shala baxhanakun për kontrollin e cilësisë së naftës?

Dyshimet rreth kontrollit të cilësisë së naftës - LIVE

VIDEO: Vendimi i Arban Abrashit nuk respektohet nga Agim Veliu dhe Besian Mustafa

VIDEO: Bastisja në shtëpinë e policit të dyshuar për bixhoz  

VIDEO: Arrestimi i zyrtarit policor për bixhoz

Arrestimi i policit për organizim të lojërave të fatit dhe dështimet e Ministrisë së Infrastrukturës - LIVE

Aksioni i Policisë në kazino në qendër të Mitrovicës

Punësimet e dyshimta dhe kërcënimet ndërmjet ish-komandantit të FSK-së dhe qytetarit - LIVE

Sonte në ‘Kallxo Pernime’: Punësimet e dyshimta, kërcënimet dhe mbylljet e kazinove

Vidhet qeni i Policisë nga shtëpia e policit në Vushtrri

Detaje nga ngjarja te rruga B, dyshohet se njëri u plagos nga intervenimi i policisë

Dyshimet se 36-vjeçarja vdiq nga një dozë gjaku që iu dha gabimisht

Misteret e vdekjes së 36-vjeçares në QKUK – LIVE

Hulumtimi për misteret e vdekjeve në duar të mjekëve

Vrasja në Pejë, avokati: Elvini më tha “do të bashkëpunoj me policët se po më kërcënojnë me m’rreh me stupc”