Gjilani

Sulmohet seksualisht një e mitur në Gjilan

Një e mitur nga Gjilani dyshohet se më datën 7 dhe 8 maj të këtij viti është sulmuar seksualisht.

Sipas Policisë së Kosovës, një person i dyshuar për këtë rast është arrestuar.

Për këtë të fundit, në raportin 24 orësh të Policisë është thënë se me vendim të prokurorit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë.