Postet nga: e mitur

Dorëzohet kërkesa për paraburgim ndaj dy personave që dyshohet se dhunuan një të mitur në Gjilan

Një vajzë e mitur ka deklaruar në Policinë e Kosovës se është dhunuar nga dy persona të moshës madhore gjatë muajit mars dhe prill të këtij viti.

Dosja e dhunimit të 11-vjeçares: Konfirmohet se vajza ishte edhe më herët viktimë

Dosja e pretendimeve për dhunim të 11-vjeçares nga Prishtina është rënduar edhe më tutje.

Detaje nga Prokuroria, një nga pesë të dyshuarit për dhunimin e një vajze në Prishtinë është i mitur

Një vajzë 11-vjeçare ka raportuar në Policinë e Kosovës se para dy ditëve është dhunuar nga pesë persona të dyshuar në Prishtinë.

“Dua të të ndihmoj”- mashtrimi që çoi në trafikimin e të miturës

“Po më dukesh vajzë e mirë dhe dua të të ndihmoj”, ky ishte premtimi që i ishte bërë vajzës me inicialet A.H., 15 vjeçe, nga një burrë ...

15-vjeçarja bëhet nënë në Prizren, bashkëjetonte me një person me të cilin kishte diferencë të madhe në moshë

Policia e Kosovës njofton se një vajzë 15-vjeçare ka lindur një fëmijë në Repartin e Gjinekologjsë në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

E mitura nga Ferizaj raporton se është ngacmuar seksualisht

Një vajzë e mitur nga Ferizaj në prezencë të prindërve ka raportuar se një i panjohur që po ngiste motoçikletë, e ka ngacmuar seksualisht.

Sulmohet seksualisht një e mitur në Gjilan

Një e mitur nga Gjilani dyshohet se më datën 7 dhe 8 maj të këtij viti është sulmuar seksualisht.

Vdekje e dyshimtë e një të miture në Gjilan

Policia e Kosovës ka njoftuar se më 22 shkurt të këtij viti është raportuar një vdekje e dyshimtë në Gjilan.