Foto: Urim Krasniqi/KALLXO.com

Prishtinë, kanosje për borxh

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua është kërcënuar nga një burrë.

Sipas Policisë, kanosja ka ardhur pasi i dyshuari dyshohet se kishte një borxh ndaj viktimës.

Rasti ka ndodhur dje në Prishtinë, në orët e vona të mbrëmjes.

Lënda e rastit është iniciuar dhe vazhdon të hetohet, thuhet në raportin policor.