Personi iArrestuar Ilustrim

Prishtinë, burri rrah gruan

Një person është shoqëruar në stacionin policor në Prishtinë nën dyshimin se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:00 në kryeqytet.

Policia njofton se nuk raportohet për të lënduar.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.