Foto: KALLXO.com

Gruaja e rrah burrin

Një grua dyshohet se e ka sulmuar fizikisht burrin e saj.

Rasti ka ndodhur dje në Graçanicë.

Burri pas kësaj e ka raportuar rastin në Polici dhe sipas tyre, ai ka qenë i dehur dhe me lëndime të dukshme.

Policia ka shtuar se atij i është ofruar ndihmë mjekësore.

Ndërsa, lidhur me rastin,  është intervistuar gruaja e tj dhe me urdhër të prokurorit kujdestar, rasti është dërguar në procedurë të rregullt gjyqësore.

Rasti po trajtohet si dhunë në familje.