Dyshime për të shtëna me armë në Fushë Kosovë

Në Fushë Kosovës po dyshohet se ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Kjo ngjarje dyshohet se ka ndodhur në “Rrugën e Pejës”.

KALLXO.com ka pranuar disa foto nga ky rast ku shihen edhe zyrtarë të Policisë së Kosovës që kanë dalë në vendin e ngjarjes..

KALLXO.com ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe është në pritje të detajeve.

FOTO: KALLXO.com