Postet nga: Te shtena me arme zjarri

Të shtëna armësh në një aheng familjar në Gjakovë, arrestohen katër të dyshuar

Policia e Kosovës ka njoftuar se katër persona janë arrestuar si të dyshuar pasi në një aheng familjar në fshatin Ujz në Gjakovë, kishte pasur të shtëna ...

Arrestohet një person në Vushtrri, dyshohet se ka shtënë me armë zjarri drejt një qeni

Policia e Kosovës ka arrestuar një person nën dyshimin se ka shtënë disa herë me armë zjarri në drejtim të një qeni.

Dy të plagosur me armë zjarri në Fushë-Kosovë

Dy persona në kanë pësuar lëndime nga të shtënat me armë zjarri.

Dyshime për të shtëna me armë në Fushë Kosovë

Në Fushë Kosovës po dyshohet se ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Arrestohet një grua në Rugovë, u pa në rrjete sociale duke shtënë me armë

Një grua në Rugovë është arrestuar pasi javën e kaluar ajo ishte parë në rrjete sociale duke shtënë me armë zjarri.

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, Policia arreston katër të dyshuar dhe sekuestron një "AK-47"

Sot rreth orës 18:30, Policia ka marrë informatën për të shtëna me armë në rrugën "Gazmend Zajmi" në Prishtinë.

Të paktën 6 të vrarë nga të shtënat në një shkollë në SHBA

Të paktën tre fëmijë dhe tre të rritur u vranë pas të shtënave me armë zjarri në një shkollë private të krishterë në Neshville në shtetin Tenesi ...

Qëllohet me armë zjarri objekti i Top Channel, vritet punëtori i sigurimit

Në orët e para të ditës së sotme, në drejtim të objektit të televizionit shqiptar Top Channel në Tiranë është qëlluar me armë zjarri.