array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Kastriot Berisha

Kastriot Berisha

Kastriot Berisha është i lindur në Pejë. Ka studiuar në Universitetin e Prishtinës në Fakultetin Juridik dhe momentalisht ndjek studimet Master në Drejtimin Penal në këtë universitet.
Karrierën profesionale e filloi në prill të vitit 2017 si praktikant në BIRN Kosova. Aktualisht është i angazhuar në pozitën e zyrtarit ligjor dhe hulumtuesit.

Gjykata përsëri mbyll seancën ndaj të dyshuarve për vrasjen e Ivanoviqit

Nesër nis rigjykimi për vrasjen e Donjeta Pajazitajt

Të dyshuarit për vrasjen e Oliver Ivanoviqit nesër para gjyqit

Urdhërohet arrestimi i Sami Lushtakut, nëse nuk paraqitet në Gjykatë

Sami Lushtaku dhe 6 të tjerët sot para Gjykatës për tenderin milionësh të KEK-ut

Dëshmitarja rrëfen si mori kredi të paguaj gjinekologen Gjina Zeqiri për të pasur Fëmijë

Shtyhet fjala përfundimtare për gjykimin e deputetit të LDK-së për privatizim të fabrikës

Sami Lushtaku ftohet në Hagë

Shoku i Triumf Rizës: Në grupin e Sekiraqës ishte Fjolla Morina

Dëshmitari në gjykimin e Sekiraqës thotë se Adelina Ismajli ka qenë e kërcënuar

Shoku i Triumf Rizës: Adelina Ismaili ka qenë e bindur se Enver Sekiraqa është vrasësi

Të hënën vendoset për të dyshuarit në lidhje me vrasjen e Ivanoviqit

Pejë: Aktakuzë për vjedhjen e 2000 eurove në objektin e komunës

Grabitja në Deçan, në paraburgim edhe një i dyshuar

Mungon dëshmitari Faton Shoshi, dështon seanca ndaj Enver Sekiraqës