Përjeto një ndër pamjet më të bukura të Europës me ofertën e Prishtina Ticket

Për të shijuar natyrën dhe rehatinë mjafton të bëni një vizitë në qytetin e bukur të Mynihut  (München) . Ajo do mbetet një eksperiencë e paharruar për ju!

Prishtina Ticket  së fundmi është përkujdesur që të sjell çmime speciale për të gjithë ata që dëshirojnë të udhëtojnë nga München drejt Prishtinës dhe anasjelltas.

Ofertat speciale:

Pse nuk duhet ta humbni këtë ofertë?

Vizitimi i qytetit të Mynihut (München) është një eksperiencë e mrekullueshme dhe do të mbetet e paharrueshme!

Mynihu është një qytet me një histori të pasur dhe një trashëgimi kulturore të shkëlqyeshme. Ju mund të vizitoni shumë muzeume, që përfshijnë “Pinakothek der Moderne” për artin modern, “Deutsches Museum” për shkencë dhe teknologji, dhe “Residenzmuseum” për historinë bavareze.

Ai ka një arkitekturë e imponuese dhe të përkryerisht të ndërtuar. Ju mund të shihni arkitekturë të shekullit të 19 dhe 20 në qendrën historike të qytetit, si dhe ndërtesa të reja dhe të shkëlqyera.

Rreth Mynihut ka peizazhe të mrekullueshme natyrore dhe parqe të bukur si Englischer Garten (Kopshti anglez) dhe Nymphenburg Palace Gardens (Kopshti i pallatit Nymphenburg). Këto vende ofrojnë mundësi për të shijuar natyrën dhe rehatinë në qytet.

Mynihu është një qytet i gjallë, i bukur dhe i historik që ofron shumë për të shijuar dhe eksploruar. Përvoja e vizitës në këtë qytet do të jetë e paharrueshme për çdo udhëtar.

Si ta rezervoni biletën tuaj?

Mjafton të hyni në ueb-faqen www.prishtinaticket.net dhe drejtohuni në ofertat speciale të cilat publikohen rregullisht në pjesën e poshtme të faqes.

Rezervimet e biletave mund t’i bëni tani duke shfrytëzuar mundësinë që ofron vetëm Prishtina Ticket – REZERVO BILETËN.

Në biletë të udhëtimit përfshihen rezervim i ulëses, check in, bagazh dore dhe bagazh deri në 20 kg – PA KOSTO SHTESË.

Shërbimi për Klientin në Prishtina Ticket ju ofron zgjidhjen më të mirë. Ju lutem na telefononi çdo ditë duke filluar nga ora 8:00 deri 23:00. Kurseni kohë dhe para duke rezervuar online.

Mënyra e pagesës së biletës tuaj përfundohet lehtësisht nëpërmjet: Mastercard, Visa, Klarna Sofortüberweisung, Apple Pay, Google Pay, Twint, PostFinance ose E Finance.

Ne ofrojmë shërbime profesionale dhe korrektësi maksimale.

Rezervo online ose na telefononi në numrat në vijim:

🇩🇪 +49 7621 9165 313

🇨🇭 +41 61 510 06 86

🇽🇰 +383 49 200 286

🇸🇪 +46 470 580 944

🇸🇮 +386 47 774 141

Të gjitha destinacionet:

Basel/Mulhouse  – Prishtinë – Basel/Mulhouse;

Berlin Brandenburg  – Prishtinë – Berlin Brandenburg;

Düsseldorf  – Prishtinë – Düsseldorf;

Stuttgart  – Prishtinë – Stuttgart;

Münster Osnabrück  – Prishtinë – Münster Osnabrück;

München  – Prishtinë – München;

Nürnberg  – Prishtinë – Nürnberg;

Ljubljana  – Prishtinë – Ljubljana;

Memmingen – Prishtinë – Memmingen.

Kontaktet në Facebook dhe Instagram.