Postet nga: oferta

Kompania Turistike Shpejtimi vjen me befasi për pushimet verore!

Kompania Turistike Shpejtimi, e njohur për shërbimet e saja, ka njoftuar se nga data 23 maj e këtij viti do të realizohen çdo ditë nisje nga Prishtina në ...

Çmimet të lira, shërbimet më të mira dhe respekt për punëtorët në Petrol Company

Petrol Company sot më shumë se kurrë mundohet ta theksoj rëndësinë e angazhimit të kompanive që me të gjitha kapacitetet të mundohen që punëtorët e tyre ...

Nga 6 Prilli, PrishtinaTicket shton dhe një destinacion të ri!

Duke filluar nga data 6 Prill 2024, kompania Prishtina Ticket njofton se nga Aeroporti i Prishtinës do të shtohet destinacioni më i ri, Prishtinë-Hannover-Prishtinë.

Po lulëzojnë ofertat n’BAU MARKET

Ka ardhë pranvera në BAU Market!

HIB me oferta të jashtëzakonshme me lansimin e aplikacionit mobil - dhuron 2 vetura elektrike dhe shumë shpërblime tjera 

Korporata HIB ka lëshuar aplikacionin e saj mobil për iOS dhe Android. Përveç shumë funksioneve të dobishme, aplikacioni i ri mobil i HIB ju mundëson të ...

Ofertat e Auto Mita t‘bëjnë me kerr t’ri – filluar nga 179 euro në muaj

Niseni pranverën me ofertat e AUTO Mita! Duke filluar vetëm nga 179 euro në muaj, kjo pranverë mund të jetë fillimi i aventurave të reja me kerr t’ri. ...

Shijo bukuritë e Dubrovnikut për vetëm 80 euro!

Kompania Turistike Shpejtimi  ka përzgjedhur dy oferta fantastike për të gjithë ata që dëshirojnë të shijojnë bukuritë dhe qetësinë që e ofron qyteti i Dubrovnikut.

Edhe pak ditë kanë mbetur, risi nga Aeroporti i Prishtinës!

Duke filluar nga data 31 mars, të gjithë të interesuarit që dëshirojnë të udhëtojnë në drejtim të Luxemburgut do të kenë mundësi ta bëjnë një gjë të ...