Ilustrim

Arrestohet një person për sulm fizik ndaj një gruaje në Drenas

Policia ka arrestuar një person në cilësinë e të dyshuarit për “shtytje dhe ndihmë në vetëvrasje” ndaj një gruaje në Drenas.

Sipas Policisë, i dyshuari më 21.05.2024, pasi ishte fjalosur dyshohet se edhe e kishte sulmuar fizikisht viktimën.

“E njëjta dyshohet se ishte goditur aksidentalisht nga një veturë, me ç’ rast është dërguar në QKUK dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë”- thuhet në njoftimin e Policisë.

I dyshuari, sipas Policisë, është dërguar në mbajtje.