Postet nga: i dyshuari

Gjilan, i dyshuari sulmon zyrtarët policorë gjatë tentimit për ta arrestuar

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dy policë janë sulmuar nga një i dyshuar deri sa tentoni ta arrestonin, sipas urdhrit të gjykatës.

Arrestohet një person në Prishtinë për tentim vrasje

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar për vrasje të rëndë në tentativë në Prishtinë.

Pantiq edhe për dy muaj në arrest shtëpiak

Ish-zyrtarit policor Dejan Pantiq, i dyshuar për sulm në zyret e KQZ-së në dhjetor të vitit 2022, i është vazhduar masa e arrestit shtëpiak edhe për dy muaj ...

Policia e kosoves

Nuk ua dha dokumentet policëve, duke ikur me veturë, lëndon njërin nga policët

Një person është ndaluar pasi dyshohet se pas një kundërvajtje komunikacioni nuk i është bindur dhe e ka sulmuar zyrtarin policor, duke i shkaktuar edhe lëndime.

Gjashtë të vdekur nga të shtënat me armë në Toronto të Kanadasë

Pesë persona u qëlluan dhe u vranë në një njësi të godinës në periferi të Torontos dhe personi i armatosur u vra më pas nga policia, thanë ...

Aksidenti me fatalitet, policia thotë se njëri shofer i panjohur ka ikur nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur në mëngjesin e ditës së djeshme në fashtin Jazhinc të Klinës.

I dyshuari në gjendje të dehur ngacmon një vajzë të mitur në Prizren

Një vajzë e mitur është ngacmuar në mbrëmjen e 20 nëntorit të këtij viti në Prizren nga një burrë i dyshuar.

Dosja e Prokurorisë - I dyshuari që theri tre policë para sulmit kishte thirrur 'Allahu ekkber...'

Tre zyrtarë të Njësisë së Reagimit të Shpejtë janë therur me thikë gjatë kohës sa kanë qenë në detyrë gjatë një ndërhyrje në lagjen ‘Dardania’ në Prizren.