array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(25) "https://kallxo.com/ligji/"
 }
}

Policia jep detaje për plagosjen në Festivalin e Birrës

Mbrëmë  një person është plagosur me thikë gjatë një incidenti që ka ndodhur gjatë mbajtjes së Festivalit të Birrës dhe Verës në Prishtinë.

Prokurori kërkon paraburgim për 19 nga 23 të arrestuarit në rastin e patentë-shoferëve

Ka përfunduar intervistimi i 23 personave që të premten u arrestuan në rastin e patentë-shoferëve.

Tentuan të fusnin në burg drogë e telefona përmes dronit (FOTO)

Policia e Shtetit në bashkëpunim me Policinë e Burgjeve parandaluan dhe goditën një tentativë të futjes në ambientet e burgut të lëndëve narkotike dhe telefonave celularë ...

Policia jep detaje nga aksidenti në Komoran

Një aksident me një të lënduar ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Pejë më saktësisht në Komoran.

Policia jep detaje për aksidentin në Sllatinë

Dy vetura kanë qenë të përfshira në një aksident në afërsi të Sllatinës, për të cilin raportoi KALLXO.com se e përfshirë në aksident ka ...

Prokuroria kërkon paraburgim për të dyshuarin për aksidentin ku vdiq një person

Prokuroria e Gjilanit sot ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj personit i cili dyshohet se mbrëmë shkaktoi një aksident, si pasojë e ...