VIDEO: Aksident me të lënduar në Fushë-Kosovë

Një aksident komunikacioni me të lënduar ka ndodhur para pak minutash në Fushë-Kosovë.

Sipas një qytetari, i cili në adresë të KALLXO.com ka dërguar pamje nga vendi i ngjarjes, në këtë aksident ka edhe të lënduar.

Në aksident, i cili ka ndodhur në “Rrugën e Pejës” janë të përfshira së paku tri automjete.

Pamjet tregojnë se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e Policisë dhe autoambulanca.

Këto janë pamjet e dërguara nga qytetari: