Vetura e KEDS-it aksidentohet me një autobus (FOTO)

Para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku mes një veture të KEDS-it dhe një autobusi.

Aksidenti ka ndodhur ‘Te Rrethi i Flamurit’ në Prishtinë.

Më poshtë gjeni fotografitë e këtij aksidenti të dërguara nga një qytetar në KALLXO.com.

Foto: Kallxo.com
Foto: Kallxo.com