Vdes Ernest Jusufi, drejtori i birrarisë ‘Peja’

Ka vdekur drejtori i birrarisë “Peja” Ernest Jusufi.

Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar Drejtori i Përgjithshëm i Klan Kosovës Adriatik Kelmendi, raporton Klan Kosova.

“Ernest Jusufi, një afarist shembullor dhe një shok i mirë. Ngushëllime famijes dhe miqve të shumtë”, ka shkruar Kelmendi në Facebook.