Ilustrim

Prizren, viktima raporton në polici sulmin seksual

Dje rreth orës 06:27, në policinë e Prizrenit është raportuar një rast i sulmit seksual.

Viktima e këtij rasti ka njoftuar policinë se është sulmuar sekusalisht nga një person i dyshuar.

Policia ka bërë të ditur se i dyshuari për sulm seksual ndaj viktimës është arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.