E mitura sulmohet seksualisht

Një rasti i sulmit seksual është paraqitur në stacionin e policisë në Gjakovë. Një grua ka njoftuar policinë se i dyshuari e ka sulmuar seksualisht vajzën e saj të mitur.

Policia bën të ditur se i dyshuari është ndaluar për 48 orë.

“Ankuesja ka njoftuar policinë se i dyshuari mashkull kosovar e ka sulmuar seksualisht vajzën e saj të mitur. Me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar Policia në raportin 24 orësh.