Dyshime për ngacmim seksual, një i arrestuar në Podujevë

Policia e Kosovës, ka njoftuar se është arrestuar një person në Podujevë, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.

Policia thotë se rasti ka ndodhur dje dhe më urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Policia shton se rasti vazhdon të hetohet.