array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=0"
 }
}

Rrena mediale për zjarrin në objektin e Postës së Kosovës

Gazeta online "Insajderi" pak para orës 18:00, ishte e para që raportoi se objekti i Postës së Kosovës është përfshirë nga flakët.

Insajderi
Rrenë e kryptë

Ramiz Lladrovci ndryshon emrat por ruan barazinë gjinore në qeverinë e Drenasit

Kryetari i Komunës se Drenasit, Ramiz Lladrovci e ka ruajtur barazinë gjinore në qeverinë e Drenasit edhe pas emërimeve të fundit që ka bërë në mes të ...

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci
E vërtetë

Rrena pa epilog për sigurimet shëndetësore

Ministri në detyrë, Uran Ismaili, disa herë gjatë mandatit ka premtuar funksionalizimin e Sigurimeve Shëndetësore për qytetarët e Kosovës.

Uran Ismaili
Rrenë e kryptë

Tentimi për të ulur numrin e shkeljeve nëpër tenderë

Në debatin për gjetjet dhe rekomandimet e Auditorit, nënkryetari Faruk Mujka, ka thënë se në Komunën e Mitrovicës së Jugut, Auditori ka vetëm një ...

Nënkryetari i Komunës së Mitrovicës së Jugut, Faruk Mujka
Rrenë

‘Legjenda e Mirushës’, projekti 3.7 milionësh nuk përfundon as pas 7 viteve

Kanë kaluar 7 vite që kur është nënshkruar kontrata për rregullimin shtratit të lumit Mirusha në Gjilan.

Lutfi Haziri
Rrenë

Rrena e Endrit Shalës për ‘konfliktin verbal’ me gazetarin

Mbrëmjen e së martës së kësaj jave, gazetari i portalit “IndeksOnline” kishte raportuar në Policinë e Kosovës se ishte sulmuar fizikisht nga Ministri në detyrë i ...

Endrit Shala
Rrenë e kryptë