array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=0"
 }
}

LVV premton rikrijimin e Ministrisë së Integrimit Evropian

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi ka premtuar që nëse LVV vjen në pushtet pas zgjedhjeve të 14 shkurtit, do të rikrijohet Ministria e Integrimit ...

Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi
Hetimet vazhdojnë

Bali Muharremaj mban premtimin për hapjen e çerdheve në Suharekë

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj ka mbajtur premtimin e tij për hapjen e katër çerdheve gjatë mandatit qeverisës.

E vërtetë

Avdullah Hoti ende nuk e shfuqizon udhëzimin që krijon monopol në tregun e naftës

Megjithë kundërshtimin e tij ndaj udhëzimit administrativ të nxjerrë nga Ministria e Tregtisë që krijon monopol të tregut të kontrollit të naftës, Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti ...

Avdullah Hoti
Hetimet vazhdojnë

Premtimet e AAK-së dhe LDK-së për rritjen e numrit të testimeve për COVID-19

Kandidatët për deputetë të AAK-së, LDK-së dhe partisë FJALA debatuan për shëndetësinë dhe mirëqenien sociale në “DebatPernime”.

Shemsedin Dreshaj (AAK) dhe Hatim Baxhaku (LDK)
Hetimet vazhdojnë

Hoxhaj ndërron deklaratën për vaksinimin e popullatës, një herë 50 e një herë 70 për qind

Kandidati për kryeministër nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Enver Hoxhaj, ka dhënë dy deklarata të ndryshme sa i përket vaksinimit të ...

Enver Hoxhaj
Qëndrim i ndërruar

Rrena mediale se Kurti po bën fushatë me Listën Serbe

Të dielen(07.02.2021), kandidati për kryeministër nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka vizituar edhe komunën Prizrenit, si dhe komunitetin boshnjak në Prizren. Atje, ...

Mediat
Rrenë e kryptë