array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=0"
 }
}

Shtrembërimi i deklaratës së Haradinajt për “bashkimin me Shqipërinë”

Media online me emrin “Online” ka shpërndarë një lajm me titull të rremë në lidhje me një deklaratë të kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë...

Media
Me kos

Rrena e Albin Kurtit, nuk e vendosi reciprocitetin me Serbinë siç kishte premtuar

Më 22 mars të këtij viti, Albin Kurti u votua për kryeministër të Republikës për herë të dytë në karrierën e tij politike.

Albin Kurti, 12 shkurt 2021
Rrenë

Rrena për “reagimin e Hashim Thaçit për shkarkimin e Bordit të RTK-së”

Në artikullin e medias online  News71post.com me 9 korrik është publikuar një lajm me titullin ‘Reagimi i Hashim Thaçit për shkarkimin e Bordit te RTK-se po habit ...

Media
Rrenë e kryptë

Rrena mediale për grisjen e marrëveshjes së Uashingtonit nga Vuçiq

Grisja e marrëveshjes së Uashingtonit nga presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe mobilizimi i ushtrisë së Serbisë si shenjë revolte ndaj ndërtimit të një baze të FSK-së ...

Media
Rrenë e kryptë

Edhe një premtim për shkollën ‘Halil Alidema’ nga qeverisja e Sokol Halitit

Objekti i shkollës ‘Halil Alidema’ në Pozheran të Komunës së Vitisë pritet të jetë i gatshëm në shtator të këtij viti. Kështu ka thënë ...

Drejtori i Drejtorisë për Arsim në Viti, Bastri Aliu
Hetimet vazhdojnë

Bekim Jashari: Këtë vit do të ndërtojmë poligone sportive në 5 fshatra

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka premtuar se këtë vit do të ndertojnë poligone sportive në fshatrat Qirez, Burojë, Kllodernicë, Krasaliq e Kuqicë.

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari
Hetimet vazhdojnë