array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(28) "https://kallxo.com/emisione/"
 }
}

Pulmologu Shpëtim Thaçi tregon momentin më të rëndë gjatë pandemisë

Personeli shëndetësorë gjatë kësaj periudhe të pandemisë kanë qenë vija e parë e frontit për trajtimin e rasteve me coronavirus, në këtë mes është i ...

Nëse do të kishin një spital për COVID-19 mjekët do të kontribonin edhe më shumë për trajtimin e COVID-19

“Spitali COVID-19” është përfoluar shumë të ndërtohet për trajtimin e rasteve të COVID-19, mirëpo një gjë e tillë ka mbetur vetëm “fjalë goje” pasi që ...

Pulmologu tregon momentet ku janë detyruar të improvizojnë shtretër në Pulmologji si pasojë e rasteve të shumta me COVID

Sonte i ftuar në #KALLXOPernime përballë Jeta Xharrës është pulmologu i Klinikës së Pulmologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, Shpëtim Thaçi.

KALLXOPernime me pulmologun Shpëtim Thaçin - LIVE

I ftuar sonte në #KALLXOPernime përballë Jeta Xharrës është pulmologu Shpëtim Thaçi.

Aksident në Veternik, dy persona të lënduar (FOTO)

Një aksident mes dy makinave ka ndodhur sot rreth orës 15:30 në Veternik të Prishtinës.

Mitrovicë, arrestohen dy persona për sulm dhe lëndim të rëndë trupor

Hetuesit e stacionit policor Jugu në Mitrovicën e Jugut në orët e pasdites së sotme kanë arrestuar dy persona nën dyshim të përfshirjes në veprat penale ...