Postet nga: ngacmim

Mitrovicë e Veriut, arrestohet i dyshuari për ngacmim të ish-gruas

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është arrestuar në Mitrovicën e Veriut pasi i njëjti dyshohet se ka ngacmuar ish-gruan e tij.

Dyshohet se e shpërndau numrin e telefonit të koleges, arrestohet nga Policia

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi dyshohet se ia shpërndau numrin e telefonit koleges së tij të punës.

Supremja për paraburgimin e policit nga Gjakova të dyshuar për dhunim: Shkelje procedurale, pa prova dhe arsye konkrete

Policit nga Gjakova E.S, i dyshuar për dhunimin e një të miture, i ishte caktuar masa e paraburgimit nga Gjykata e Gjakovës më 28 nëntor të kë...

Gruaja nga Mitrovica e Veriut raporton ngacmuesin në Polici

Policia e Kosovës ka njoftuar se kanë pranuar një ankesë nga një grua në Mitrovicën e Veriut të hënën në mëngjes.

Prishtinë, arrestohet i dyshuari për ngacmim

Një person në Prishtinë është arrestuar nga Policia e Kosovës dje.

Detaje nga dosja e Prokurorisë së Gjakovës për policin e dyshuar për dhunimin e të miturës

Gjykata e Gjakovës ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji ndaj zyrtarit policor, E.S., i cili po dyshohet për dy vepra penale - dhunim, dhe ...

Një muaj paraburgim për zyrtarin policor, i dyshuar për dhunimin e të miturës

Gjykata e Gjakovës ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë, duke i caktuar masën e paraburgimit prej një muaji për zyrtarin policor E.S., i cili dyshohet ...

Fushë Kosovë, arrestohet një i dyshuar për ngacmim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi i njëjti dyshohet se kishte shqetësuar një grua dhe një burrë me qëllim të frikësimit.