Aksident trafiku mes autobusit dhe veturës - FOTO

Një aksident trafiku mes një veture dhe një autobusi ka ndodhur në rrugën e Veternikut në Prishtinë.

Aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë.

Një qyetar ka dërguar në adresën e KALLXO.com fotografi nga vendi i ngjarjes: