Postet nga: sulm ndaj personit zyrtar

Arrestohet i dyshuari pasi sulmoi policët

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë pas mesnate, rreth orës 02:00, në rrugën “Mon Balaj”, në Prishtinë ka arrestuar një person të dyshuar për sulm ...

Arrestohet i dyshuari për grushtim të policit

Policia e Kosovës ka arrestuar një person për sulm ndaj një polici.

I paraburgosuri sulmon gardianin e burgut

Një gardian i Burgut të Sigurisë së Lartë, është sulmuar nga një person i cili është në paraburgim.

Detaje si u godit me grushte infermieri në spitalin e Prizrenit

Gjykata Themelore në Prizren ka caktuar masën e arrestit shtëpiak prej një muaji për të pandehurin A.K nën dyshimet për sulm ndaj personit zyrtar.

Shtyhet seanca ndaj të akuzuarit për sulm ndaj teknikut medicinal

Seanca e shqyrtimit fillestar ndaj Agron Shabanit, i akuzuar nga Prokuroria e Mitrovicës për sulm ndaj teknikut medicinal në Spitalin e Përgjithshëm të Mitrovicës së ...

Pejë, sulmohet fizikisht polici

Një rast i sulmit fizik ndaj policit të Kosovës ka ndodhur në Pejë.

Fushë-Kosovë, arrestohet edhe një i dyshuar për sulm ndaj personit zyrtar

Edhe një person i dyshuar është arresuar në lidhje me sulmin ndaj personit zyrtar.

Dënime me burg për të akuzuarit që sulmuan dy zyrtarët policorë

Neki, Besnik dhe Shkëlqim Hajdaraj, të akuzuar për sulm ndaj dy zyrtarëve policorë, D.Sh dhe A.T u dënuan me burg nga Gjykata e Gjakovë...