Postet nga: Policia

Vritet një person në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e të shtënave më armë zjarri në një hotel në lagjen Arbëria në Prishtinë.

Fushë Kosovë, dyshohet se u deponuan rreth 1 mijë euro të falsifikuara në bankë

Një punëtor i një banke në Fushë Kosovë ka raportuar se nga persona të panjohur janë deponuar para që dyshohet të jenë të falsifikuara.

Prizren, dy persona dyshohet se rrahën një të mitur në oborr të shtëpisë

Një i mitur ka pësuar lëndime trupore pasi dyshohet se është sulmuar fizikisht dje nga dy të dyshuar.

Arrestohen një grua dhe një burrë të dyshuar për prostitucion në Mitrovicë

Një grua shtetase e Shqipërisë dhe një burrë shtetas i Kosovës janë arrestuar nën dyshimin për marrje me prostitucion.

Policia e Kosoves

Kaçanik, babai raporton zhdukjen e vajzës së mitur

Një burrë nga fshati Kaçanik i Vjetër ka njoftuar Policinë se vajza e tij e mitur është zhdukur që nga 17 marsi 2023 në ora 15:40.

Mitrovicë, një nxënës dyshohet se ka hedhur gaz lotsjellës në shkollë

Një nxënës dyshohet se ka hedhur gaz – lotsjellës në ambientet e shkollës në Kçiq të Madh të Mitrovicës.

Kontrabandë me mallra, Policia në Pejë sekuestron 55 telefona dhe 3 iPad-a

Policia e Kosovës dje ka zhvilluar aksione në Pejë që ndërlidhen me luftën ndaj kontrabandës së mallrave.

Policia e kosoves

Arrestohet i dyshuari për dhunimin e të miturës në Viti

Një vajzë e mitur dyshohet se është dhunuar mes datave 11 dhe 12 mars 2023 në Viti.