Postet nga: Policia

Prishtinë, një grua raporton se i është vjedhur kuleta në shesh

Një rast i vjedhjes është raportuar se ka ndodhur dje rreth orës 17:20 në Prishtinë.

Policia e kosoves

Policia jep detaje për aksidentin në rrugën Gjakovë - Prizren

Shtatë persona janë lënduar nga aksidenti i trafikut që ndodhi sot në fshatin Rogovë përkatësisht në rrugën Gjakovë - Prizren, ka konfirmuar Policia e Kosovës.

Arrestohet një burrë, Policia e pa një video të tij duke gjuajtur me kallashnikov

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjakovë, i cili kishte publikuar një video ku shihet duke gjuajtur me kallashnikov.

Rahovec, burri dhe vjehrra ushtrojnë dhunë fizike ndaj gruas

Policia e Kosovës ka njoftuar se të mëkurën në Rahovec, është raportuar nga një grua kosovare se bashkëshorti dhe vjehrra kanë ushtruar dhunë ndaj saj.

Suharekë, babai raporton djalin për dhunë fizike ndaj tij

Policia ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë raportuar tri raste të dhunës në familje.

Vdekje e dyshimtë në Pejë

Një vdekje e dyshimtë është raportuar se ka ndodhur dje në Pejë.

Gjakovë, arrestohet 23-vjeçari i kërkuar për një rast të dhunimit

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar, i cili ka qenë në kërkim që nga 1 dhjetori 2022.

Vdes në rrethana të panjohura një person në Gjilan

Një person ka vdekur në banesën e tij në Gjilan.