Ilustrim

Dyshohet se mashtroi një grua, arrestohet një burrë në Skenderaj

Një burrë në Skenderaj është arrestuar nën dyshimin se ka mashtruar një grua.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur më 5 maj në rrugën “Fadil Rrustemi”, në Skenderaj.

Sipas njoftimit, i dyshuari është liruar.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt” – thuhet në njoftim.