array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(24) "https://kallxo.com/lajm/"
 }
}

Trajkoviq: Dorëheqja e Haradinajt e ka shtyrë kohëzgjatjen e taksës

Kryetarja e Lëvizjes Evropiane në Kosovë, dhe ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Rada Trajkoviq, ka thënë se dorëheqja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, e ...

Vdes shefi i Agjencisë Ndërkombëtare për Energji Bërthamore

Shefi i Agjencisë Ndërkombëtare për Energji Bërthamore, Yukiya Amano, ka vdekur më 22 korrik.

Haradinaj: Ata që ftohen nga Specialja, duhet të veprojnë si unë

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj në një intervistë dhënë për Radio Evropa e Lirë ka deklaruar se shembullin e tij duhet ta ndjekin edhe politikanë të tjerë që ...

Inxhinieri i Telekomit raporton në komision për kontratën me Z Mobile

Komisioni hetimor në lidhje me gjendjen e PTK dhe Vala është duke e mbajtur një mbledhje, në të cilën nuk i kanë ftuar mediat. Kjo mbledhje ka filluar në ...

Haradinaj falënderon për përkrahjen, bën thirrje për Kosovë të pandarë

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj  ka falënderuar të gjithë ata që e kanë përkrahur këto ditë, pasi kishte njoftuar se ka dhënë dorëheqje nga posti ...

Protestë në përkrahje të prishtinases që u gjobit për qeshje me zë të lartë

Me moton “Të qeshim me zë të lartë”, një grup i të rinjve sot në orën 23:30 do të organizojë një protestë te sheshi "Zahir Pajaziti".

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!