Erdhi dita, Black Friday me 70% zbritje!

 

Erdhi dita për të blerë mobiljet e super brendit botëror Doğtas me ofertën fantastike për Black Friday me zbritje deri në 70%.

NXITONI sepse sasia është e limituar, të parët përfitojnë extra zbritje. Vizito sallonin e Doğtas në Fushë Kosovë.

Doğtas mund gjeni të gjitha llojet e mobiljeve me zbritje fantastike për të zbukuruar ambientet tuaja me trendet e fundit botërore dhe dizajnet modern.

Rehatoni veten dhe më të dashurit tuaj me mobiljet e punuara me materiale antialergjike dhe antibakteriale, me mëndafsh të butë dhe ngjyra të ngrohta të përshtatshme për çdo stinë.

Ose ndaq me flejt si kingj blejë dyshekun Lova me 70% zbritje, ndërsa dyshekun e vjetër do ta vlerësojmë 100 euro.

Për më shumë informacione telefononi në: +383 38 703 300, vizitoni ueb faqen www.dogtas.com ose   www.facebook.com/dogtasexclusivekosova dhe www.instagram.com/dogtasexclusivekosova .

Zbukuro shtëpinë tënde me fjalën e fundit të elegancës dhe luksit në tregun e mobiljeve.