Postet nga: auto mita

Me Auto Mita ju do të dilni gjithmonë fitues

Në kohën kur zemrat e të gjithë evropianëve rrahin për Kampionatin Evropian të Futbollit, Auto Mita ka vendosur të sjellë një fushatë të jashtëzakonshme për ...

Nissan X-Trail, hibridi i avancuar në treg

Nissan X-Trail E-power Hybrid shquhet si një automjet hibrid lider në tregun e sotëm, duke mburrur me një përzierje të teknologjisë së fundit, veçorive inovative dhe dizajnit ...

Nuk është e rastësishme që keni parë më shumë makina 'Volvo' në trafik

Vitet e fundit, Volvo është renditur si një nga brendet kryesore premium në industrinë e automobilave, duke arritur vazhdimisht rritje dhe sukses. Në vitin 2024, Volvo vazhdoi trajektoren e rritjes, duke ...

Ndërroje kerrin e vogël me Dacia Duster të ri për rrugë të gjata – Auto Mita

Janë disa raste ndonjëherë kur thu çka s’nin njeri! E kto raste janë goxha të shpeshta me Auto Mita.

3, 2, 1 – Volvo gati për ty!

Volvo, SUV Suedez i njohur për reputacionin e tij në industrinë e automobilave vjen me ofertë duke filluar prej 39,900 euro nga Auto Mita duke përfituar falas 3 vite garancion, 2 ...

Oferta që t’bon me veturë t’re për pranverë

Auto Mita dëshiron t’ua bëjë ëndrrën realitet për të pasur makinën që gjithmonë keni ëndërruar. Jemi të kënaqur t’ua prezantojmë ofertë...

Ofertat e Auto Mita t‘bëjnë me kerr t’ri – filluar nga 179 euro në muaj

Niseni pranverën me ofertat e AUTO Mita! Duke filluar vetëm nga 179 euro në muaj, kjo pranverë mund të jetë fillimi i aventurave të reja me kerr t’ri. ...

Dorëzohen çelësat e 100 veturave Renault Austral – oferta nga 36,900 në vetëm 33,900 euro

Oferta fantastike e Auto Mita për Renault Austral ishte një sukses i jashtëzakonshëm. Brenda një afati shumë të shkurtër janë dorëzuar çelësat e 100 veturave ...