Postet nga: benzina

Vendosen çmimet tavan për karburante

Ministria e Tregtisë ka vendosur sërish çmimet tavan për naftën dhe nënproduktet e saj.

Petrol Company ofron zgjidhje inovative për zvogëlimin e kostove të derivateve

Imagjinoni sikur jeni duke vozitur rrugës dhe papritur makina juaj paralajmëron se keni pak naftë ose benzinë, dhe ju keni shumë pak para në xhep...

HIB Petrol me çmime bombastike, shpërblen të gjithë konsumatorët deri në 10 cent zbritje për litër!

HIP Petrol ka publikuar sot ofertën me të re. Për 5 ditë rresht çmimi për litër do të jetë deri në 10 cent më lirë.

Bien çmimet e naftës, ja si janë sot në disa pika të Petrol Company

Në një komunitet të krijuar në viber nga Petrol Company për klientët e saj, përmes të cilit njofton klientët e saj për oferta të ndryshme ...

Çmimet e derivateve të naftës për sot

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) ka publikuar çmimet tavan të derivateve për 48 orët e ardhshme.

Çmimet e derivateve të naftës për sot

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve të naftës për 24 orët e ardhshme.

Benzina një cent më shtrenjtë se dje, çmimet e naftës dhe gazit mbeten të njëjta

Çmimi maksimal i lejuar për shitjen e naftës nga pompat e derivateve sot në Kosovë është 1.73 euro për litër, për benzinë është 1.42 euro dhe çmimi ...

Çmimet e derivateve të naftës për sot

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka njoftuar se çmimi maksimal i lejuar për shitjen e naftës nga pompat e derivateve sot në Kosovë është 1.73 euro ...