Postet nga: black friday

Ky është Black Friday - Avicena KS dhuron 70% zbritje!

Rrjeti i laboratorëve Avicena KS për të gjitha analizat rutinore biokimike më datën 25 Nëntor ofron 70% zbritje.

Festë në Petrol Company, 7 cent më lirë në të gjitha pikat!

Nëntori na përgatit për fundin e vjeshtës, por ajo që e veçon është se ky muaj shënon disa data të rëndësishme pë...

E vërteta doli n’Shesh!

Për Black Friday, rrjeti më i madh i marketeve në vend, ka përgatitur oferta të shumta me zbritje të mëdha në gamën e gjerë të produkteve ...

Oferta e ETC-së për Black Friday

Po, po Black Friday Zbritja më e madhe e Vitit në ETC

NimiTV ofron 50% zbritje për Black Friday, plus 1 muaj abonim FALAS në Diasporë!

NimiTV vazhdon me oferta fantastike për klientët e saj dhe këtë herë për Black Friday sjellë 50% zbritje plus 1 muaj abonim falas për të gjithë ata ...

Erdhi dita, Black Friday me 70% zbritje!

 

Ahmeti: 40% zbritje, 100% infeksion – do bëhet njëmend “Black Friday”

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar në lidhje me grumbullimet e mëdha të njerëzve në dyqane në atë që quhet “Black Friday”.

 MSh u ndalon qendrave tregtare dhe super-marketeve organizimin e 'Black Friday'

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se Qendrave Tregtare dhe Super-marketeve nuk do t’u lejohet aktiviteti i “Black Friday”.