Postet nga: Vjedhje

Vjedhja e 50 mijë eurove në banesën e deputetit Shkreta, Prokuroria nis hetimet

Deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta në orët e para të së premtes, më 24 qershor dyshohet se i janë vjedhur 50 mijë euro në banesën e tij.

Vidhet mishi dhe frizi në një shtëpi në Vushtrri  

Grabitësit kanë vjedhur sasi mishi, një friz dhe një pompë uji në një shtëpi në Vushtrri.

Dosja e Policisë – Si e raportoi vjedhjen e 50 mijë eurove deputeti Mirsad Shkreta

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Mirsad Shkreta ka raportuar në Policinë e Kosovës vjedhjen e 50 mijë eurove para të gatshme nga banesa e tij në Prishtinë.

Mirsad Shkreta denoncon në Polici se iu vodhën 50 mijë euro cash

Në orët e para të së premtes, më 24 qershor, deputeti iLëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta ka hetuar se iu është vjedhura banesa në Prishtinë dhe për kë...

12 vjeçari zviceran vodhi një çokollatë në dyqan, i kërkoi falje pronarit përmes letrës

Një 12-vjeçar me emrin Benjamin nga Zvicra nuk mundi t’i rezistonte vezës prej çokollate në një dyqan në San Marino dhe për shkak se nuk kishte ...

Tentoi të vjedhë mbi 200 euro në një dyqan ku bëhen transferet e parave, arrestohet nga Policia

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një person në Istog pasi i njëjti dyshohet për veprat penale “Vjedhje” dhe “Asgjësim apo dëmtim i pasurisë”.

Land Rover-i i vjedhur në Bullgari kapet në Vërmicë

Policia ka identifikuar një veturë të vjedhur të tipit Land Rover në Pikën Kufitare në Vërmicë.

Arrestohet një person në Kamenicë, dyshohet se vodhi 3 mijë euro (FOTO)

Një person nga fshati Kostadincë e Kamenicës kishte raportuar në Policinë e Kosovës se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe i kishin vjedhur ...