Postet nga: Person ne kerkim

Arrestohet 25-vjeçari, kërkohej nga Gjykata e Ferizajt

Një 25-vjeçar me inicialet S.R. është arrestuar gjatë ditës së sotme nga Policia e rajonit të Ferizajt.

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e një të dyshuari për therje me thikë

Policia e Kosovës po kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për të identifikuar një person të dyshuar për therje me thikë.

Ekskluzive! Në kërkim të biznesmenit të zhdukur, rastësisht policia gjen të kërkuarin për trafik droge

Ky është Ferdinant Rrushi i kërkuar ndërkombëtar për trafik droge prej 12 prillit 2021, por prania e emrit të tij në kartelën e kuqe u zbulua rastë...

50-vjeçari merr pjesë në operacionin ku po kërkohej vetë ai

Një burrë 50-vjeçar nga Turqia, i quajtur Bayhan Mutlu, u raportua i zhdukur disa ditë më parë nga lagjja rurale e vendit Cayyaka. Zona është pranë qytetit Inegol në ...

Policia po kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e këtij personi – FOTO

Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj ka kërkuar bashkëpunim nga qytetarët për vendndodhjen e Adil Krasinqit, i kërkuar për veprën penale grabitje se ...

(FOTO) Policia po kërkon këtë person për vjedhje të rëndë

Policia e Rajonit të Pejës ka kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për vendndodhjen e Pleurat Myderizit i kërkuar për veprën penale vjedhje e ...

Policia arreston dy të dyshuar që ishin shpallur në kërkim

Policia e Kosovës, Drejtoria Rajonale në Pejë ka arritur të arrestojë një mashkull dhe një femër, të cilët ishin shpallur në kërkim kohë më parë dhe ...

Policia kërkon ndihmë për arrestimin e një të dyshuari nga Deçani

Policia e Pejës me qëllim lokalizimin e rrjedhimisht edhe arrestimin ka kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për një person të dyshuar.