Postet nga: Vjedhje

Gjakovë, në një qendër tregtare vidhen rreth 2 mijë euro pije alkoolike

Policia e Kosovës ka ndaluar një person në Gjakovë, pasi që dyshohet se ka vjedhur rreth 2 mijë euro pije alkoolike në një qendër tregtare.

Arrestohet grabitësi i xhamive dhe dyqaneve ushqimore në Rahovec

Policia e Kosovës ka njoftuar se e ka arrestuar një person i cili dyshohej për disa vjedhje në Rahovec.

Kaçanik, vidhen para në një xhami

Policia e Kosovës njofton se ka ndodhur një vjedhje në një xhami në Kaçanik.

Lipjan - Shtetasi i Libisë dyshohet se vodhi stoli me vlerë 150 euro

Një rast i vjedhjes është raportuar të ketë ndodhur në sheshin “Adem Jashari” në Lipjan, dje pasdite.

Arrestohet një burrë nga Rahoveci, dyshohet se ka kryer vjedhje në xhami

Një burrë nga Rahoveci është arrestuar nën dyshimin e bazuar se i njëjti ka kryer disa vjedhje, kryesisht në objekte fetare dhe dyqane ushqimore.

Mërgimtari kur shkoi në Zvicër vëren se i vodhën dukat dhe dy orë dore nga valixhja

Një qytetar ka njoftuar organet e rendit se kur vëllai i tij ka arritur në Zvicër ka vërejtur se i janë vjedhur nga valixhja e tij sasi ...

Arrestohet i dyshuari për disa vjedhje të rënda

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot gjatë ditës ka arrestuar një të dyshuar që po kërkohej për disa vjedhje të rënda.

I hyri në zyrë dhe ia vodhi kuletën

Policia e Kosovës ka raportuar për dy vjedhje që kanë ndodhur më 4 dhe 5 janar në Prishtinë e Suharekë.