Postet nga: Vjedhje

Leposaviq, vidhen pije alkoolike nga bodrumi i një shtëpie

Një burrë nga fshati Guvniste i Leposaviqit ka raportuar se nga persona të panjohur është hapur me forcë bodrumi i shtëpisë së tij prej ku janë vjedhë pije alkoolike, ...

Qytetari raporton në Polici se iu vodhën 300 litra naftë nga kamioni

Një burrë nga fshati Bello Brod i Leposaviqit ka raportuar se persona të panjohur i kanë vjedhur 300 litra naftë nga kamioni.

Gjakovë, arrestohet gruaja pasi vodhi kutinë e bamirësisë në një barnatore

Një grua nga Gjakova është arrestuar nën dyshimin se ditë më parë në një barnatore kishte vjedhur kutinë  ku grumbulloheshin para për bamirësi.

Vodhi para e rroba në një shtëpi, arrestohet burri nga Peja

Një burrë nga fshati Qyshk i Pejës është arrestuar për shkak se kishte vjedhur para dhe rroba në një shtëpi.

Arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut, dyshohet për 13 vjedhje në Viti

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut është shoqëruar sot në Stacionin Policor të Gjilanit.

Vushtrri, hajni ndihmohet nga taksisti për t’ia grabitur dy personave 2,500 euro

Dy burra në Vushtrri teksa kanë qenë duke udhëtuar me taksi janë grabitur nga një person që dyshohet se e ka kryer vjedhjen me ndihmën e taksistit.

Qytetarit në Malishevë iu vodhën në shtëpi mbi 5 mijë euro

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë ka ndodhur një vjedhje në Malishevë.

Vjedhjet më të famshme në shtëpitë e politikanëve të Kosovës

Shënjestër e hajnave jo rrallëherë kanë qenë edhe pronat e politikanëve, të drejtuesve të institucioneve dhe vetë institucionet e Kosovës.