Postet nga: Vjedhje e Rëndë

Prizren, arrestohen të dyshuarit për vjedhjen me forcë të zinxhirit të arit nga qafa e qytetares

Policia e Prizrenit njofton se ka arritur të identifikojë dhe arrestojë dy persona, për të cilët dyshohet se janë autorë të një vjedhjeje të rëndë në më...

Vodhën katër laptop në një shkollë fillore, arrestohen katër të dyshuar

Policia e Kosovës ka arrestuar katër të dyshuar pasi të njëjtit në shkollën fillore në Pozhoran të Vitisë, kanë vjedhur katër kompjuterë – laptop në vlerë ...

Prizren, paraburgim të dyshuarit për vjedhje të arkës së bamirësisë

Gjykata e Prizrenit i ka caktuar 1 muaj paraburgim të dyshuarit me iniciale D.K., për vjedhje të rëndë.

Hajnat i hynë në shtëpi, i vodhën stoli ari dhe para

Një rast i vjedhjes së rëndë është raportuar të ketë ndodhur në fshatin Rogovë të Gjakovës.

Arrestohen pasi prenë 15 metra kabllo bakri

Një vjedhje e rëndë raportohet se ka ndodhur mbrëmë në Fushë Kosovë.

Policia arreston tre persona për vjedhjen e dy ditëve më parë në Fushë-Kosovë

Dy ditë më parë, policia kishte pranuar një informacion për një vjedhje që kishte ndodhur në Fushë-Kosovë.

Vjedhje e rëndë në Kamenicë

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në Kamenicë rreth orës 01:00.

Kaçanik, paraburgim për 4 të dyshuarit për 14 raste të vjedhjeve të rënda

Gjykata e Ferizajt, dega në Kaçanik, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurve L.B., B.G., ...