Postet nga: Vjedhje e Rëndë

Arrestohet 18 vjeçari në Drenas për dy vjedhje të rënda

Një 18 vjeçar është arrestuar gjatë ditës së sotme nga njësitet e stacionit të Drenasit, i dyshuar për dy vjedhje të rënda.

Drenas, shkatërrohet me eksploziv bankomati, vidhen para

Persona të panjohur kanë përdorur eksploziv për ta hapur një bankomat dhe kanë vjedhur aty një shumë të parave.

Vjedhje e rëndë në një lokal në Mitrovicë

Policia e Kosovës ka raportuar për një vjedhje të rëndë që ka ndodhur në rrugën "Knjaz Millosh" në Mitrovicë.

Vidhen 42 armë në një lokal në Rahovec

42 armë dhe një shumë e parave janë vjedhur në orët e para të mëngjesit të ditës së djeshme brenda një lokali në Rahovec.

Një muaj paraburgim për vjedhjen në Livoç të Gjilanit

Gjykata e Gjilanit ka caktuar paraburgim ndaj të pandehurit të dytë Riad Azemi për shkak të veprës penale vjedhje e rëndë.

Ferizaj: Hynë me forcë në kompani, ia vjedhin paratë

Policia e Kosovës njofton se në fshatin Sojevë të Ferizajt një burrë ka raportuar se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në ndërmarrjen e tij dhe ...

Vidhen llaptop brenda një lokali në Gjilan

Një vjedhje e rëndë është raportuar se ka ndodhur dje në Gjilan.

Hajnat i hynë në shtëpi, i vjedhin stoli ari dhe një revole

Persona të panjohur i kanë hyrë një suharekasi në shtëpi dhe i kanë vjedhur stoli ari.